השג הרבה יותר השפעות במהלך האימון באמצעות Mass Extreme. לחץ ותראה בעצמך!

רשימת כמוסות למסת שריר

מה נחוץ לבניית מסת שריר עצומה? בעיקר רצון עז להתאמן באופן קבוע ולבצע דיאטה. עם זאת, יש לזכור כי ייתכן שתצטרך להשתמש בתוסף הנכון כדי להשיג את נתון השיא שלך. וזה לא קשור לסטרואידים, מכיוון שפיתוח צורת גופך לא אמור להשפיע לרעה על בריאותך. אנחנו מדברים על תכשירים שיאפשרו לך לבנות מסת שריר. זה יקרה בזכות מרכיבים צמחיים טבעיים שיעניקו לנו אנרגיה. לבחירת המוצר הנכון תהיה חשיבות רבה במקרה זה.

אקסטרים המוניים

הזמן עכשיו!
יְעִילוּת:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
אפקטים:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
מהירות הפעולה:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
בִּטָחוֹן:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
מחיר:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

הם אחד הטבליות שנבחרו לעתים קרובות ביותר על ידי מתאמנים שחולמים לבנות מסת שריר מסיבית. הכנה זו הגיעה לארצנו מעבר לים, שם נבדקה ביסודיות. באמצעות מוצר זה תוכלו לבנות 2 ק"ג מסת שריר תוך שבועיים. הוא מושפע מאוד משורש החילבה ומאקה. אפשר למצוא שם גם הרבה חומצה פוספטידית. Mass Extreme משפיע גם על רמת הטסטוסטרון ומגביר את ביצועי האימונים. אנחנו מרגישים פחות עייפים ויש לנו יותר אנרגיה לעשות אימונים קשים.

יְעִילוּת:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
אפקטים:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
מהירות הפעולה:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
בִּטָחוֹן:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
מחיר:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

זהו תוסף נוסף שכדאי לשים לב אליו. הוא מצויד במרכיבים טבעיים, כמו תירס יבשתי, ג'ינסנג, שורש מאקה וחילבה. לאחר המרכיבים עצמם, אתה יכול לומר בבטחה שרמת הטסטוסטרון תעלה במהירות ותספק מנה גדולה של אנרגיה. נרוויח גם ביצועי אימונים גדולים יותר. ההשפעות של תכשיר זה מאושרות על ידי מומחים ולקוחות שהזדמן להשתמש במוצר זה.

יְעִילוּת:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
אפקטים:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
מהירות הפעולה:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
בִּטָחוֹן:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star
מחיר:
Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

TestoBoost הגיעה למקום השלישי בסיווג זה. זה מוערך על ידי אנשים שאין להם זמן להכשרה קבועה. זהו מוצר המאפשר לך לבנות רקמות שריר גם עם כמות קטנה של אימונים. הוא מכיל תמצית Tribulus Terrasstris, בנוסף חילבה ותה ירוק. זה משפיע גם על רמת הטסטוסטרון בגוף. לאחר השימוש במוצר זה, חילוף החומרים שלך משתפר, והקלוריות שאתה צורך הופכות במהירות לחומצות אמינו הדרושות לבניית מסת שריר.

Gracjan
ג'ון

המוטיבציה צונחת במהירות ברגע שאתה מתאמן ולא תוכל לראות את התוצאות. כנראה שלכולם היה קשר עם זה בתחילת ההרפתקה שלהם עם אימונים. עם זאת, המאמן ממועדון הכושר הבהיר לי שעלי להשתמש במידה הנכונה. Mass Extreme עונה על הדרישות שלי ואני מרוצה מהתוצאות.

עוד >>
Maksymilian W.
כרך

אני מתאמן כבר שבועות רבים ומחכה לתוצאות כלשהן. לאימונים הייתה השפעה חיובית על שלומי, אך רציתי דמות אסתטית. למרבה הצער נאלצתי לחכות זמן רב לתופעות, אז החלטתי להגיע לתוסף המתאים. Mass Extreme פתר את כל הבעיות שלי.

עוד >>
Mario
דניאל

במשך תקופה ארוכה הייתי משוכנע כי סטרואידים נחוצים לבניית שרירים. התאמנתי בלי משאבים נוספים, אבל ההשפעות לא היו נראות לעין. אולם התברר שמאס אקסטרים הוא תרופת צמח. אלה חדשות נהדרות ולכן קניתי אותו והשגתי תוצאות נהדרות.

עוד >>

היכן תוכלו למצוא את התוספים הטובים ביותר למסת שריר?ההרפתקה של רוב האנשים בחדר הכושר התחילה באותה הדרך. הכל התחיל באימונים הראשונים והיכרות עם הסביבה של מועדון הכושר. לרוב לקחנו אותנו ידיד או בן משפחה לשם. לעיתים קרובות אתה יכול לשמוע שזה היה אמור להיות שיא התגנבות זמני, שתפקידו היה לשפר את מצבך הגופני. במקרים רבים חדר הכושר הפך לחלק מחייהם של אנשים שמתאמנים לתקופות ארוכות יותר והפך לסוג של אורח חיים. לאחר היכרות עם התרגילים לפיתוח הדמות, תוכלו להגיע מהר מאוד למסקנה שאימון אינו הגירוי היחיד שיתמוך בבניית גוף מושלם. התזונה חיונית ביותר בתהליך זה, מכיוון שהיא חייבת להיות עשירה בחומרים מזינים יקרי ערך. קשה מאוד לבנות דמות אסתטית על ידי אכילת ג'אנק פוד בלבד. לכן, הפך פופולרי מאוד להשתמש בשירותיהם של מאמנים אישיים ותזונאים.

אנשים רבים שאין להם שמץ של מושג לגבי אימונים ודיאטות, נראה שרק סטרואידים אנבוליים יכולים לעזור בבניית דמות הולמת. עם זאת, עליך להיות מודע לכך שסטרואידים מגדלים אינם הפיתרון היחיד. יש גלולות לעלייה בשרירים, אך ראשית עליכם להתמקד בתזונה נכונה. היא המפתח להצלחה בבניית דמות אסתטית. גברים רבים מחליטים לנקוט באמצעים לצמיחת שרירים, אך בכל מקרה, הם מבססים זאת מלכתחילה על תזונה בריאה. ברגע שנצליח לארגן תזונה המתאימה לגופנו, תוכלו להתחיל לשאול באינטרנט או עם מאמנים לגבי אילו תוספי תזונה להשתמש במסת השריר. ישנן תרופות טבעיות לצמיחת שרירים שאינן דורשות הפרעה להורמונים שלנו. כמובן שניתן להשתמש בסטרואידים מגדילים, אך עדיף לעשות זאת לאחר התייעצות עם רופא ובדיקה מדוקדקת.

תוספי מסת שריר ניתן למצוא בקלות בחנויות מקוונות ובנקודות נייחות של חברות המייצרות חומרים מזינים. תוספי מזון טובים משמשים כמעט את כל המאמנים, אך כדאי להיות מודעים לאילו תוספי תזונה יתאימו לנו. אנו יכולים לברר באילו תוספי מזון והריחות הטובים ביותר לשימוש מאמנים אישיים אשר ניתן למצוא במועדוני כושר בהם אנו מתאמנים. אולם בשלב זה ברצוננו להזהיר את כולם כי גם התוסף הטוב ביותר לצמיחת שרירים לא יעזור ללא אימונים ותזונה טובים. הגדילה של מסת השריר נתמכת על ידי חומרים מזינים, אך זה לא יקרה אם לא נתאמן ונאכל כמו שצריך. במאמר זה נענה על השאלה באילו תוספי תזונה להשתמש בתחילת חדר הכושר ואילו חומרים מזינים להעלאת מסת שריר יהיו היעילים ביותר. בדרך כלל קיימים סוכני גידול טובים וכדאי לקרוא את חוות הדעת של אנשים שכבר עסקו בעיסוי מוצרים.

באילו תוספים טובים למסת השריר ולצמיחת השריר עלי להשתמש?

אתה צריך להיות מודע לכך שבניית מסת שריר היא תהליך ארוך להפליא. באילו חומרים מזינים להשתמש לצמיחת שרירים? כמובן, חומרים מזינים תומכים בצמיחה מהירה של מסת השריר ואת מה שטוב למסה ניתן להשיג בקלות בשוק. ניתן להשיג תוספי מזון טובים למסה ותוספים לצמיחת שרירים במחירים נוחים וכדאי לבדוק אותם באתרי האינטרנט של כמה יצרנים. תוספים למסת שריר וכדורים למסת שריר הם ספציפיות פופולרית המשמשת לרוב אנשים המתאמנים ורוצים לבנות דמות אתלטית. מה שהכי מתאים למסה הוא, כמובן, תוכן קלורי גבוה. אז תזדקקו לתזונה מתאימה שתועשר במרכיבים תזונתיים יקרי ערך. תוספי מזון וחומרי הזנה לצמיחה של מסת שריר יהוו אפוא רק תוספת במקרה זה. אי אפשר לבנות מסה ענקית מבלי לבסס אותה על מינונים גדולים של קלוריות הנצרכות מדי יום. הבסיס הוא תזונה טובה, ורק אז נוכל להוסיף לה משהו.

אילו מוצרים למסת שריר יהיו הטובים ביותר? קודם כל, כדאי לבחור בתוספי מסה וכדורי מסה כאלה שיאפשרו לספק לגוף כמה שיותר פחמימות. זהו אחד החומרים המזינים החשובים ביותר בבניית מסת שריר. ישנם רווחי המונים כגון דירוג רווחי המונים אותם ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו. חומרים מזינים למסת שריר וכוח למתחילים אינם הרעיון הטוב ביותר. העניין הוא לתת לעצמך להימשך לחלוטין לעולם הזה בשבועות הראשונים להרפתקה שלך עם אימונים בחדר הכושר. הכירו את תחושת הסדירות והרחבת הידע כל הזמן אודות תזונה מאוזנת. ניתן להוסיף לפאזל זה תוסף גדילת שרירים ותוסף מסה לאורך זמן. אנו מדגישים שוב שכדאי לבדוק אילו דעות על ההמונים יש באינטרנט. זה מכריע כדי לא לפגוע בהמונים שלא יעזרו לנו להשיג את התוצאות המיועדות. טלטול המוני והחלבון הטוב ביותר למסה יכולים להיות פיתרון נהדר.

המוצרים הטובים ביותר בתפזורת ובאילו חומרים תזונתיים לשיפור המוני להשתמש

לעתים קרובות אתה יכול להיפגש עם שאלות באינטרנט לגבי אילו מוצרים למסה, אילו חומרים מזינים לשימוש במשאבת השריר ובאילו חומרים מזינים יש דעות טובות. אנחנו כבר יודעים שאפילו תוספי ההמונים הטובים ביותר לא יבטיחו את הצלחתנו אם לא נתמוך בכך באמצעות תזונה מאוזנת. תוספת על המסה צריכה להתבסס בעיקר על מוצרים המכילים כמויות גדולות של פחמימות. פחמימות הן מה שהכי מתאים למסת השריר. חלבון טוב למסה ותוספי המסה החזקים ביותר ניתן למצוא בחנות הטובה ביותר, אשר ביקורות מוצגות היטב באינטרנט. באינטרנט תוכלו למצוא את תוספי ההמונים הטובים ביותר והכי חשוב את התוספים הטובים ביותר. תוסף המוני הוא תמיד בחירה טובה ובוודאי טובה יותר לבריאותכם מאשר סטרואידים למסה וכוח. כשמדובר במדדים לצמיחת מסת שריר ותוספי תזונה למסת שריר, כדאי להבחין בקריאטין ובכל מיני מרוויחים.

מה טוב למסה ובאיזה חלבון למסה כדאי לבחור? קודם כל, כדאי להמר על מוצרים שנבדקו על ידי צרכנים אחרים. כדאי לשקול אילו דירוגים יש למוצר נתון. יש, למשל, חנות Buduj Mase, בה תוכלו למצוא השגת כדורים, תוספי חלבון למסה ואמצעים לצמיחת שרירים. כשמדובר בתוספי המונים, סטרואידים בטבליות לא יהיו הפיתרון הטוב ביותר. מה הכי טוב למסה אז? כפי שכבר הזכרנו, קריאטין יהיה בחירה מצוינת. זהו מרכך שרירים יעיל להפליא. זה בהחלט ראוי להיקרא מרכך טוב. סוגים אלה של תוספי עלייה במשקל משמשים אפילו אנשי מקצוע. סוגים אלה של מוצרים בתפזורת מחזקים את נפח שרירי השלד. זה גם מרכך נהדר למסת שריר.

CliniCAPS

אילו BCAAs לבחור למסה?

חלבון טוב לתפזורת יכול גם להיות שימושי. החלבון הנוסף לגופך פירושו שלשרירים שלך יהיה יותר תמריץ לצמוח. לכן חלבון למסת שריר הוא רעיון מצוין. לעתים קרובות משתמשים בגלולות לצמיחת שרירים ותוספים למסה. באתר שלנו תוכלו למצוא דירוג של מזגנים המוניים, שבזכותם תגלו איזה מזגן מסחרי הוא הטוב ביותר. בשלב זה, ברצוננו להזכיר לך כי כל תוספי מסת שריר ללא פעילות גופנית לא יהיו הגיוניים. רבים מאמינים כי המרכך הטוב ביותר לבולקינג הוא BCAA. זו לא אמירה שגויה לחלוטין, אבל אם היינו עונים על השאלה איזה תוסף המוני לבחור מלכתחילה, זה בהחלט לא יהיה BCAA. חומצות אמינו מהוות השלמה מצוינת לתוספים, אם כבר משתמשים בתוספים לצמיחת שרירים. העיסויים הטובים ביותר יאפשרו לכם להגיע להצלחות מדהימות בבניית דמות אתלטית. באילו תוספי תזונה להשתמש ואיזה תוסף צבירה יהיה הטוב ביותר? המרכך הטוב ביותר למסה הוא בעל הרכב טוב מאוד.

ישנן שאלות רבות באינטרנט לגבי איזה חלבון למסת שריר ובאילו תוספים להשתמש למסה. הדבר החשוב ביותר הוא שכבר אנו יודעים שיש לבחור בתוספי מסת שריר בתבונה. חומרי הזנה המוניים חייבים לקבל ביקורות טובות מאוד. זה לא יכול להיות מוצר שיפגע בנו בשום צורה שהיא. לכן, אם אתם מעוניינים בתוספי חלבון למסה או בתוספים אחרים למסה, כדאי לגלוש באינטרנט ולקרוא תחילה את חוות הדעת של הצרכנים על המוצר. בדרך זו יהיה לנו קל יותר להחליט באיזה מרכך להשתמש בכוח וסיבולת. בניית דמות אסתטית גוזלת זמן ודורשת הרבה סבלנות ומסירות. עלינו להיות מודעים לכך שיש להשתמש בתוסף טוב למסה רק כאשר אנו יוצרים תזונה מאוזנת ואימונים שיאפשרו לנו לפתח את הדמות שלנו. השימוש בכל מיני תוספי מזון היה פופולרי מאוד מזה שנים רבות. במהלך העשור האחרון תעשיית התוספים התפתחה באופן משמעותי, והיצרנים בודקים כל העת את התוספים שלהם. הביקוש למוצרים מסוג זה הוא עצום, לכן כדאי לשקול לכלול אותם בתפריט שלך. בדרך זו נוכל להשלים את החומרים המזינים החסרים בתזונה.

השימוש בתוספי תזונה בטוח לחלוטין

תכנון הדיאטה תלוי ברוב המקרים כיצד אנו נראים ומרגישים כרגע. במקרה של בניית מסת שריר, תזונה מאוזנת עם עודף קלורי חשובה ביותר. מומלץ מאוד להוסיף כל מיני תוספי תזונה לתזונה. עם זאת, יש לשמור על איזון ראוי כך שרוב אבות המזון יסופקו דרך המזון. חשוב מאוד אם אנו רוצים לשמור על אורח חיים בריא.

CliniCAPS

דרכים לזרז בניית מסת שריר

דמויות רזות ודקות מדי אינן נחשבות עוד לאטרקטיביות. כעת הגיעה האופנה לבניית שרירים, ובניגוד למראה, היא מתפתחת בקרב גברים ונשים. יש סיבה שבגללה מכוני כושר עמוסים בצעירים כרגע. כולם עובדים קשה על גופם ורוצים להיראות טוב יותר ויותר. ואתה באמת צריך לעבוד קשה בשביל דמות שרירית ואתלטית. זה לא קל להשיג. אימון כוח חייב להיות קשה על מנת לספק לשרירים את הגירוי המתאים לצמיחה והתפתחות. ולפעמים גם הם לא מספיקים. מומחי כושר מתקדמים כמעט תמיד מגיעים לכדורי משקל שונים, תוספי חלבון ומוצרים דומים אחרים המציגים לגופם חומרים מיוחדים מסוימים המאפשרים התפתחות מהירה או יעילה יותר של השרירים. אין שום דבר רע במוצרים כאלה. למעשה, אפילו מתחילים יכולים להשתמש בהם. עם זאת, תוספות צריכות להיות תוספת, מכיוון שעדיפות האנשים המעצבים את דמותם תמיד תהיה אימון, כמו גם תזונה בריאה טובה. אז איך מאיצים באופן טבעי את בניית השרירים? השיטות הבאות מוכחות והכי טובות ביותר, כך שמי שמשתמש בהן יבחין במהירות כי הוא מסוגל לשנות את גופו בקצב מהיר יותר בכל דרך שירצה.

שינויים באימונים

כמעט כל אדם אוהב שגרה. זה מספק לאנשים תחושת ביטחון ולכן כולנו שואפים אליו באופן לא מודע. קבענו תוכנית אימונים, וכאשר אנו מתרגלים אליה, אנו לא רוצים לשנות אותה בכל מקרה, כך שלעיתים נוכל להיצמד אליה במשך שבועות ואף שנים. זו טעות מהותית. אנשים מנוסים מעדיפים לא לבצע את זה, אבל מתחילים. אימון חדש תמיד מגיע לגוף בהפתעה. קשה יותר לבצע, במיוחד אם אינך שולט לחלוטין בתנועות המרכיבות אותו. לאחר חודש-חודשיים התרגילים הופכים לפתע להרבה יותר קלים, במיוחד אם לא משנים משקל או מוסיפים משקל נוסף. העובדה שהאימון הופך להיות קל ומהנה שווה ערך לירידה ביעילותו. אתה לא יכול לבנות שרירים בדרך הקלה. מסיבה זו, כל משתמשי הכושר צריכים לזכור לשנות את תכניות האימונים שלהם באופן קבוע. כמובן שזה יהיה טיפשי לשנות תוכנית כזו מדי שבוע, אך בהחלט שווה לשחזר אותה לפחות לאחר חודש או מקסימום חודשיים.

גם עם תוספים, השרירים יפסיקו להתפתח ולצמוח אם הם נחשפים כל הזמן לאותם עומסים בדיוק. במקום לקחת יותר סטרואידים למסה, עדיף לחשוב על התוכנית שלך. הדרך הקלה ביותר לשפר את יעילותה תהיה להגדיל לאט אך באופן שיטתי את המשקל המשמש בתרגילים ספציפיים. נדון בכך באמצעות דוגמת הסקוואט. מתחילה כנראה תתחיל בכך בלי שום עומס, כי תנועה כזו תהיה יחסית קשה עבורה. אולם לאחר שבוע הוא יכול לנסות לכרוע עם המשקולת או המשקולות הקטנות יותר. אם זה גם יתגלה כקל מבחינתה, כדאי לשים שתי משקולות על המשקולת, במשקל, למשל, שניים או חמישה קילוגרמים. עם הזמן יהיה קשה יותר ויותר להגביר את קושי בפעילות גופנית, אך תמיד כדאי לחתור לכך בכדי שהגוף יוכל להתפתח.

סוגים שונים של אימוני כוח

אתה גם לא צריך להיות מוגבל לשיטת תרגיל אחת בלבד. ועדיין, כוח מתאמץ במיוחד כמו מה שמכונה מתפצלים ובדרך כלל לא רוצים להחליף אותו בשום דבר אחר. הם מחלקים את ימי האימון שלהם לחלקי גוף בודדים. באופן כללי, הם מאמנים את חזהם בימי שני, את כתפיהם בימי רביעי, ואת רגליהם ובטן בימי שישי. הגוף מתרגל לזה במהירות. אז כדי להצליח להפתיע אותם במשהו, לא תמיד צריך להכריח אותם להרים משקולות כבדות יותר, כי לפעמים זה מספיק כדי לשנות את דרך האימון. פיצול הוא בשום פנים ואופן לא הבחירה האפשרית והטובה היחידה. אפילו אנשים מתקדמים צריכים להכניס מדי פעם לתוכנית שלהם אימון בשם "אימון גוף מלא", שהוא פשוט אימון גוף שלם שיהיה הרבה יותר אינטנסיבי וישפיע באופן שונה לחלוטין על השרירים. כדאי גם לשקול אימון מעגלים בתוכנית. הם משלבים מספר רב של תרגילים שמבוצעים מיד אחד אחרי השני, רק לאחר השלמת המחזור כולו, לוקחים הפסקה ארוכה יותר וחוזרים על המחזור לפחות מספר פעמים.

באופן מפתיע, גם במקרה של בניית מסת שריר, אימון אירובי יכול להביא לתוצאות טובות. איכשהו זה נהיה כל כך נפוץ שהם משמשים רק לשריפת שומן ולהורדת קילוגרמים מיותרים, אבל זה לא בהכרח צריך להיות נכון. מי שבונה שרירים בוודאי לא רוצה להשמין באותו זמן. עם זאת, כדי לבנות שרירים, אתה זקוק לדיאטה עתירת קלוריות, שעלולה לגרום לעלייה פתאומית במשקל. עם זאת, אינך יכול לבנות מסת שריר רזה לבד. שריר יגדל עם רקמת שומן. כדי להתגבר על אפקט זה ולהימנע ממה שמכונה "מציף שומן", כדאי לכלול כמה מפגשי אירובי בתכנית האימונים שלך. הם לא צריכים להיות ארוכים. מפגש אירובי אחד יכול להימשך עד עשרים דקות. אם ברצונך לשלב אותו מיד עם אימוני כוח, כדאי לזכור שהכלל הוא שאתה מבצע תחילה אימוני משקולות, ולאחר מכן אירובי. אחרת, לשרירים המותשים מאירובי כבר לא יהיה כוח להרים משקל כלשהו, ​​והתרגילים הבאים לא יהיו יעילים.

CliniCAPS

עצימות ותדירות אימונים גדולים יותר

זו הסיבה שספורטאים נוטלים כדורי משקל ותוספי תזונה דומים בכדי לקבל יותר אנרגיה, בהם הם יכולים להשתמש במהלך הפעילות הגופנית. כוח בא מכלום. לגוף האדם אפשרויות מוגבלות למדי, כך שהוא אינו מסוגל להתחדש לאחר אימונים קשים ביום אחד. תחושת עייפות הולכת וגוברת ובעיות התחדשות מביאות להפחתה רציפה בתדירות ובעוצמת האימון. כדי לצאת ממעגל הקסמים הזה, כדאי לקחת תוספי מזון. זה צריך להיעשות, במיוחד, על ידי אותם אנשים שלא רק מתאמנים, אלא גם מבצעים עבודה פיזית קשה או שיש להם הרבה חובות אחרות על הראש שמונעות מהם לתרגל שינה ארוכה יותר ולהתחדש בגוף. תוספי תזונה, כגון קריאטין או בטא-אלנין, עוזרים לשרירים להתאושש מהר יותר. את האנרגיה שנצברה בדרך זו ניתן להעביר אחר כך לאימונים. ככל שהיא מבוצעת בתדירות גבוהה ובאינטנסיביות רבה יותר, השרירים יתחילו לצמוח מהר יותר.

כשיש לך משאבי זמן מוגבלים מאוד, עליך להשתמש היטב בשעות הפנויות שיש לך. ועדיף להתאמן לעתים קרובות וקצרות יותר מאשר בתדירות נמוכה יותר ולמשך זמן רב יותר. ארבעה אימונים של חצי שעה יהיו טובים בהרבה מפגישה אחת של שעתיים. אך כמובן, אם מישהו יכול להרשות לעצמו רק מכיוון שיש לו הרבה יותר זמן פנוי, הוא יכול להתאמן בקלות ארבע פעמים בשבוע במשך שעתיים. הוא רק צריך לוודא שגופו מסוגל להתאושש בעוצמת האימון הזו. התדירות המוגברת אינה כוללת אימוני גוף מלא, כך שבמקרה זה כדאי להמר על פיצולים. האימון הוא פשוט להיות קשה, אבל לא קשה מדי. אם מישהו לא מצליח להתאושש תוך יומיים מההתעמלות, המשמעות היא שהם מתאמנים זמן רב מדי או לוקחים משקל רב מדי, שאינו פרופורציונאלי לעוצמתם ומסת השריר שלהם. קל גם ללכת בדרך אחרת עם אימונים. אסור לאפשר לזה לקרות. התחדשות חשובה מאוד כפי שהיא בעת מנוחה השרירים שלך יכולים לצמוח.

תזונה מאוזנת

מה לגבי הדיאטה שלך? אם הוא לא מאוזן כראוי ומלא במוצרים הנכונים, המותאמים למטרות האדם, ככל הנראה אפילו האימונים האינטנסיביים ביותר המתבצעים מספר פעמים בשבוע ממש לא יביאו לתוצאות ברורות. שרירים זקוקים לדלק הן לצורך התעמלות והן לצמיחה. לכן כדאי לשקול כיצד לאזן בין הארוחות כך שיעזרו לכל הגוף בהתפתחותו. באופן כללי, כל דיאטה, ולא רק דיאטת מתאמנים, תורכב משלושה מרכיבי תזונה אנושיים בסיסיים - פחמימות, חלבונים ושומנים. יכול להיות שיש בו הכי פחות שומן. נכון שיש צורך לשמור על הבריאות, אך לא כדאי להגזים ולצרוך אותו עודף, מכיוון שמדובר בשומן שמסוגל להפוך לרקמת שומן במהירות, ולעתים נדירות מאכיל או בונה שרירים. צריך שיהיו די הרבה פחמימות בתזונה. למרות שמבקרים אותם יותר ויותר עכשיו, ויש אנשים שמתחילים להגביל אותם בכוונה תחילה, הם עדיין מקור האנרגיה הטוב ביותר בגוף, כך שההיגיון צריך יותר. מה עם חלבון? זהו חומר המזון החשוב ביותר עבור כל אדם המנסה לבנות מסת שריר. תזונה עשירה בחלבונים מקלה על עיצוב הגוף. לכן, כדאי לשקול עוד קצת זמן על המיקרו-נוטריאנט הזה.

חייב להיות הרבה חלבון בתזונה. חלקם יזדקקו ליותר, אחרים קצת פחות, אך עם זאת, עמידה בדרישות החלבון היומיות הכוללות שלהם תהיה קשה למדי עבור רוב האנשים. זו סיבה טובה להגיע למזגנים בכמויות גדולות. נכון שהם אינם מורכבים רק מחלבון עצמו, אך זהו המיקרו-תזונתי שהכי נמצא בהם. ואין צורך לדאוג לחלבון באבק. אף על פי שאנשים רבים אינם ששים להגיע אליהם ולשלב אותם בתזונה, אין מדובר במוצר לא בריא במיוחד או מעובד במיוחד. גם בשוק הפולני ישנם תוספי ספורט או תוספי חלבון המורכבים כמעט מבידוד או תרכיז של חלבוני מי גבינה ורק מעט תוספים משלימים. חלבון אמור להחליף מזון. אתה יכול להגיע אליהם כשאין לך זמן לבשל עוף עם אורז או להכין ארוחת אורז. חלבון הוא דרך נוחה מאוד לענות על צרכי החלבון הנוספים. באופן כללי, זה מספיק רק לשפוך עליהם מים ולשתות אותם. תוכלו להכין קוקטייל כזה לפני האימון כדי לקחת אותו אתכם לחדר הכושר או למקום בו תרצו להתאמן.

מוטיבציה

עם זאת, כל הטיפים הללו לא יועילו לאף אחד אם הם לא יבוצעו באופן שוטף. ובשביל זה אתה צריך מוטיבציה. היה מודע למה אתה עושה את כל זה. אתה צריך לדעת מדוע אתה משתמש בסטרואידים לצורך המסה ומדוע אתה מתאמן כל כך קשה במקום להירגע בחופשיות לאחר העבודה. עם הזמן המוטיבציה הופכת תמיד לנחישות, שהיא אחת התכונות החשובות ביותר של ספורטאים מקצועיים.

polski | български | deutsch | español | Česká republika | ελληνικά | UK | suomalainen | français | magyar | עברי | italiano | Lietuva | Latvija | nederlands | português | românesc | SVENSKA | slovenski | slovenský |
CliniCaps

מה זה סטרואידים, זריקת סטרואידים, כדורי טסטוסטרון, סטרואידים למכירה בישראל, סטרואידים תרופות, סטרואידים לתינוק, סטרואידים אנאבוליים למכירה, כדורי טסטוסטרון למכירה, תרופות סטרואידים, סמים בספורט, סטרואידים לילדים, טיפול בסטרואידים, סטרואידים אנאבוליים, מכירת כליה מחיר, תופעות לוואי של סטרואידים, אסטרואידים לגוף, סטרואידים לתינוקות, פיתוח גוף תזונה, תופעות לוואי של סטרואידים אצל ילדים, סטרואידים לחיטוב, זריקת סטרואידים לאלרגיה, סטרואידים למכירה בישראל, סטרואידים ואלכוהול, תופעות לוואי סטרואידים פרדניזון, סטרואידים, סטרואידים למכירה, סטרואידים תופעות לוואי, סוגי סטרואידים, סטרואידים לניפוח שרירים, סטרואידים לתינוקות, סטרואידים לשרירים, סטרואידים אנאבוליים, אנאבוליזם, אנאבולי, תופעות לוואי של סטרואידים, זריקת טסטוסטרון מחיר, אנאבולי, תרופות סטרואידים, סטרואידים תרופות, סטרואידים, סטרואידים אנאבוליים מחיר, סטרואידים אנאבוליים למכירה, סטרואידים למכירה, אנבולי, סוגי סטרואידים, טסטוסטרון כדורים, הורמונים סטרואידים, סטרואידים ותופעות לוואי, אנאבוליזם, הזרקת סטרואידים, סטרואידים ואלכוהול, סטרואיד